logotype
image1 image2 image3 image4

Творчій вечір Костянтина Шердіца

 

12 листопада о 14-00 в рамках шістнадцятого сезону Днів грецької культури відбудеться творчий вечір поета, Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина м. Харкова, члена Харківського міського товариства греків «Геліос» Костянтина Шердіца.

 

Місце проведення: Харківський національний автомобільно-шляховий  університет. Факультет підготовки іноземних студентів (вул. Ярослава Мудрого, 25. Вхід з вулиці Каразіна).

 

 

Шердіц Костянтин Костянтинович народився 27 квітня 1944 р. у с.Сартана Донецької області. Трудову діяльність почав у 16 років робітником з ремонту автомобілів. Після служби в армії  працював слюсарем.

 

У 1973 р. закінчив режисерське відділення Харківського державного інституту культури і був запрошений на посаду  президента міського міжнародного клубу "Глобус", який здійснював роботу з іноземними студентами.

 

        К.К.Шердіц працював директором Палацу студентів політехнічного інституту, начальником управляння культури Харківської міської ради  і вже понад 12 років обіймає посаду генерального директора – художнього керівника Палацу студентів Національного юридичного університету       імені Ярослава Мудрого. 

 

 Він - лауреат регіональних рейтингів "Харків'янин сторіччя", "Харків'янин -  2001-2008 р.р.". Протягом  1989 – 2004 років Шердіц  К.К.  був ініціатором, автором і співавтором десятків творчих проектів, серед яких: День міста,  Міжнародні фестивалі естрадної пісні ім.К.І.Шульженко та молодих виконавців ім. І.Дунаєвського, шоу-конкурс "Королева Харкова",  відкриття "Будинку Нюрнберга", міської галереї мистецтв, музею              ім.К.І.Шульженко, започаткування  вперше в Україні творчих премій працівникам культури та мистецтва м.Харкова. Ці проекти діють по теперішній час. Він стояв у витоків поріднення Харкова з містами Нюрнберг (ФРН), Цінцінатті (США), Варна (Болгарія).              

 

К.К. Шердіц - автор 16 збірок віршів, у тому числі: "Струни грішної душі", "Чудо світобудови", "Рідний поріг", "Ми знали брід", "Не дивлячись на ранги й обличчя", «Будемо жити», «Мій серпантиновий сад»,  «Чолом у піднебесь», «Признание», «Ступени» та ін.

 

На його вірші композиторами М.Стецюном, В.Івановим, В.Корепановим, А.Чилутьяном та іншими написано багато пісень про дружбу, любов, рідне місто. К.Шердіц відомий і як автор – виконавець своїх пісень.

 

 Заслуги К.К.Шердіца відмічені багатьма державними нагородами, вищими відзнаками міста й області.

 

 К.К.Шердіц вніс вагомий внесок у становлення та розбудову діяльності Харківського міського товариства греків «Геліос», головою якого він був у 2001-2007 роках, започаткувавши проведення Днів грецької культури у м.Харкові, інших культурних та просвітницьких проектів.

 

У програмі творчого вечора: зустріч з К.К.Шердіцем, пісні на його вірші,  грецькі танці  у виконанні ансамблю «Армонія».

 

Вхід на творчий вечір К.К.Шердіца вільний.

 

Додаткова інформація за телефонами: 65-83-75, 066-735-83-45,  067-246-41-42.

 

Авторизация

2018  greeks.kharkov.ua   globbers joomla templates